Сучасна стоматологічна клініка в Ужгороді|Всі види стоматологічних послуг|м.Ужгород вулиця Швабська 67|ПН-ПТ: 09:00-19:00 СБ - НД: вихідні|Лікування кореневих каналів під мікроскопом

Професійне відбілювання зубів в Ужгороді

ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ ПЕРЕД ВІДБІЛЮВАННЯМ ЗУБІВ?

Лікування та стоматологічний догляд – це не лише турбота про здоров’я зубів, а й естетика вашої посмішки. Естетична стоматологія у більшості пацієнтів перш за все асоціюється з відбілюванням зубів. Але слід пам’ятати, що всі естетичні процедури, включаючи відбілювання, виконуються лише після ретельного огляду та виявлення прихованих каріозних порожнин, оцінки стану старих пломб і коронок, здоров’я ясен та навколозубних тканин і, звісно, після санації виявлених проблем.

whitening sm min

ЯКОЮ Є ПРОЦЕДУРА ВІДБІЛЮВАННЯ?

Перш за все потрібно вияснити, з яких причин відтінок ваших зубів змінюється на більш темний. Це може виявитись результатом куріння або захоплення кавою або чаєм. Для початку вам може допомогти професійна гігієнічна чистка зубів, яка включає видалення зубного каменю і звільнення зубів від зубного нальоту і харчових пігментів. Методика такого чищення називається Airflow і вона дозволяє повернути природній колір зубів, що зробить їх на декілька тонів світлішими.
Але якщо зуби мають природний темний або сірий відтінки, то можна зробити відбілювання зубів – це є безболісна, але складна процедура, яку важливо виконувати правильно, інакше це може призвести до ушкодження здоров’я зубів і погіршить їх стан і вигляд. Тому відбілювання повинне виконуватись виключно у клініці.

Ціни на відбілювання зубів в Ужгороді
Ціна
Відбілювання гелем ( 1 щелепа)
Від 500 грн
Лазерне відбілювання (1 щелепа)
1400 грн
Чистка ЗУБІВ AIR FLOW (2 ЩЕЛЕПИ)
800 грн
Дентальна гігієна порожнини рота (1 щелепа)
400 грн
Чистка зубів ультразвук (1 щелепа)
250 грн
Заміна пломб за необхідністю
від 800 грн
Вініри (1 шт) з урахуванням необхідних стоматологічних маніпуляцій та виготовлення
від 220 у.о.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ:

  Існує багато методик відбілювання, серед яких найпоширенішими є:

  laser whitening100 min

  лазерне відбілювання

  Лазерне відбілювання – швидкий, безпечний та абсолютно безболісний метод. Процедура триває близько години і здатна висвітлювати плями на емалі, що з’явились унаслідок вживання кави, чаю, куріння, та ін. Ефект лазерного відбілювання може зберігатись до кількох років.

  gel bleaching100 min

  відбілювання гелями

  Відбілювання зубів гелями передбачає накладання гелю безпосередньо на поверхню зубів, де знаходиться біля 30-60 хвилин. Активний кисень, який міститься у гелеві, руйнує зубні відкладення і відбілює зуби, висвітлюючи їх до 10 тонів.

  З ЧИМ МОЖЕ ЗІТКНУТИСЬ ПАЦІЄНТ, ПРИЙШОВШИ НА ПРОЦЕДУРУ відбілювання?

  • Ваші зуби можуть виявитись надчутливими, в тому числі і до методів відбілювання. В такому випадку дантист може призначити курс ремінералізуючої терапії.
  • Попри те, що системи відбілювання вважаються безпечними, стоматологи не рекомендують робити відбілювання зубів в наступних випадках: карієс, захворювання пародонту, алергія на перекис водню, вагітність і лактація, вік до 18 років, брекети, наявність на передніх зубах штучних коронок або пломб.
  Лазерне відбілювання
  Відбілювання зубів гелями
  • Протягом 7 днів після відбілювання зубів рекомендується обмежити вживання фарбувальних продуктів і напоїв: кави, шоколаду, червоного вина, соку, морсів і лимонадів з барвниками, яскравих ягід, фруктів і овочів, а також соусів.
  • Ефект відбілювання може зберігатися до трьох років, залежно від того, як ви будете доглядати за зубами. Кілька чашок чорного чаю або кави на день можуть призвести до того, що хімічні речовини, що містяться в цих напоях, забарвлять ваші зуби в жовтуватий відтінок. Тому потрібно регулярно підтримувати хорошу гігієну порожнини рота.
  Наші послуги
  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Консультація стоматолога в Ужгороді

  лікування коренів зуба

  Лікування кореневих каналів

  протезування зубів Авторська стоматологія Ужгород

  Протезування зубів

  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Чистка зубів

  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Ортодонтія

  Лікування карієсу

  Імплантологія

  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Відбілювання зубів

  Лікування карієсу

  Пломбування зубів

  Лікування карієсу

  Лікування під мікроскопом