Сучасна стоматологічна клініка в Ужгороді|Всі види стоматологічних послуг|м.Ужгород вулиця Швабська 67|ПН-ПТ: 09:00-19:00 СБ - НД: вихідні|Лікування кореневих каналів під мікроскопом

ЯКА РІЗНИЦЯ – ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ ПІД МІКРОСКОПОМ, ЧИ БЕЗ?

У чому ж різниця між лікуванням зубів під мікроскопом від традиційного?

Лікування зубів під мікроскопом Найголовнішою перевагою лікування зубів під мікроскопом є те, що лікар-стоматолог в прямому сенсі бачить те, що лікує. Стоматологічний мікроскоп дає 30-кратне збільшення, що дає змогу побачити найменші деталі. Робочий простір чудово освітлюється, так як джерело світла вмонтоване безпосередньо в інструмент. Лікар діє напевно, а не просто довірившись тактильним відчуттям та іноді рентгенівському знімку. Не так, як відбувається при традиційному лікуванні. Великим плюсом лікування зубів під мікроскопом є і те, що лікуються лише уражені тканини зуба. Здорові ж при цьому не зачіпаються, що, в свою чергу, значно подовжує життя зуба. Але, звісно, для лікування зубів за допомогою мікроскопа є певні показання. Тому у нашій клініці ми пропонуємо обов’язкову консультацію. Це є необхідним перед початком лікування за участі стоматологічного мікроскопа. 

ЩО ВКЛЮЧАЄ КОНСУЛЬТАЦІЯ СТОМАТОЛОГА перед лікуванням зубів під мікроскопом?

Перш за все кваліфікований лікар-стоматолог проводить детальну діагностику пацієнта. Кваліфікація, знання алгоритмів різних способів лікування, додаткові обстеження накшталт рентгену чи томографії дають змогу лікареві точно розпланувати прийом пацієнта. Визначається об’єм роботи, складність лікування та час, який знадобиться для повного усунення проблеми.

Важливим моментом консультації є вирішення, яким саме чином буде відновлюватись жувальна (відкушувальна) функція зубів. Можливо, за допомогою композитного матеріалу (пломби), або, якщо коронкова частина зуба сильно зруйнована – відновлювати потрібно ортопедичними конструкціями (вкладками, коронками). Такі виготовляються у зуботехнічній лабораторії.  Вона також знаходиться у нашій клініці. Це є дуже зручно, так як зубний технік одразу може прийняти участь у консультації та обсудити з лікарем важливі деталі. До того ж, це значно скорочує кількість прийомів пацієнта і економить час.

Буває, що зуб зовсім не підлягає лікуванню і доводиться його видаляти. Тоді для відновлення зуба можуть послужити встановлення імплантів, мостовидних конструкцій, та ін.

На попередній консультації стоматолог також обсудить із пацієнтом вартість лікування. Лікування зубів під мікроскопом є точним та якісним. Через це потребує спеціальної кваліфікації лікаря – тому процедура і більш вартісна, ніж традиційне лікування зубів. І вибір завжди за пацієнтом. А стоматолог, в свою чергу, повинен розказати про переваги та перспективи кожного методу лікування.

Зателефонуйте +38 066 999 4950 та отримайте безкоштовну консультацію!

Ціни на послуги в Авторській стоматології в Ужгороді можна переглянути тут

ЯК САМЕ ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ ПІД МІКРОСКОПОМ?

DSC06212

Важливими аспектами, які варто знати про лікування зубів під мікроскопом, є:

  1. Комфорт, незвичний для звичайного прийому. Пацієнт знаходиться у лежачому зручному положенні на спеціальній подушці.
  2. Положення лікаря щодо пацієнта теж є більш комфортним. Стоматолог не нахиляється до пацієнта, як це зазвичай відбувається під час традиційного лікування. Лінза мікроскопу знаходиться на деякій відстані над головою пацієнта, а лікар знаходиться та працює позаду або збоку від нього. Це сприяє уникненню дентофобії – страху відвідування стоматолога. Не порушується особистий простір людини, що прийшла на лікування.
  3.  Фото- та відеофіксація ходу лікування. До мікроскопа підключена відеокамера, яка передає зображення одразу на монітор. Асистент лікаря може слідкувати за усіма процесами. Надалі ця інформація зберігається у особистому архіві пацієнта.
  4. Стерильні інструменти. Для кожного пацієнта використовується новий стерильний інструмент.
  5. Обов’язковий захист ротової порожнини спеціальною латексною плівкою – коффердамом. Вона захищає порожнину рота від розчинів, якими обробляються канали під час лікування та від пилу. При цьому пацієнт може спокійно ковтати слину. А зуб, у свою чергу, захищений від вологи. Це дає змогу лікареві якісно провести потрібні маніпуляції у зубних каналах або відновлювати коронкову частину зуба.
  6. Наявність радіовізіографа для лікування зубів під мікроскопом. Тільки в такому випадку лікування, особливо кореневих каналів буде повноцінним та якісним.
  7. Тривалість лікування зубів під мікроскопом. Залежить від складності захворювання. Зазвичай, лікування кореневих каналів під мікроскопом проходить у один-два прийоми та займає близько години. Якщо ж пацієнт відчуває сильний біль, є припухлість ясен або у каналах виявлено запальний процес, в канали зуба слід помістити ліки, щоб заспокоїти зараження. Часто це займає 7 або і більше днів.

Лікування зубів під мікроскопом вже стало світовим стандартом в сучасній стоматології. Кваліфіковані спеціалісти «Авторської Стоматології» в Ужгороді також готові приймати пацієнтів та лікувати різноманітні зубні захворювання за допомогою стоматологічного мікроскопа. Адже ми дбаємо про якість наших послуг та радіємо вашим здоровим посмішкам!

[et_pb_posts_carousel_agsdcm _builder_version=”4.7.1″ _module_preset=”default”][/et_pb_posts_carousel_agsdcm]
Наші послуги
відбілювання зубів стоматологія Ужгород

Консультація стоматолога в Ужгороді

лікування коренів зуба

Лікування кореневих каналів

протезування зубів Авторська стоматологія Ужгород

Протезування зубів

відбілювання зубів стоматологія Ужгород

Чистка зубів

відбілювання зубів стоматологія Ужгород

Ортодонтія

Лікування карієсу

Імплантологія

відбілювання зубів стоматологія Ужгород

Відбілювання зубів

Лікування карієсу

Пломбування зубів

Лікування карієсу

Лікування під мікроскопом