Сучасна стоматологічна клініка в Ужгороді|Всі види стоматологічних послуг|м.Ужгород вулиця Швабська 67|ПН-ПТ: 09:00-19:00 СБ - НД: вихідні|Лікування кореневих каналів під мікроскопом

лікування коренів зуба в Ужгороді

ЛІКУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ – ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?

Після консультації та ретельного огляду лікар-стоматолог часто призначає ендодонтичне лікування – це лікування всередині зуба.
Воно необхідне при лікуванні ускладненого карієсу, а також при підготовці зубів до протезування.
Проникнення мікробів з глибокої каріозної порожнини в пульпу викликає її відмирання і токсичне розкладання (гниття) судинно-нервового пучка, в процесі чого ми відчуваємо сильні ниючі, нічні болі і болі від температурних подразників.
Хоча, можуть бути й інші причини запалення пульпи – наприклад, травма зуба. Лікар ретельно вивчає кожен випадок  та призначає відповідне лікування.
Отже, сучасне лікування коренів зуба, якщо воно є своєчасним, дозволяє зберегти ті зуби, які раніше лікарі-стоматологи змушені були видалити.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЛІКУВАННЯ КАНАЛІВ ЗУБА?

 Ендодонтичне лікування проводиться у декілька етапів:

chystka kanaliv100 min

чищення каналів зуба та їх механічна обробка

endodont100 min

медикаментозна обробка – ретельне промивання каналу з метою видалення органічних частинок та дезінфекції

endodont dentist100 min

пломбування зубних каналів – повне і герметичне закриття каналу спецівльним пломбувальним матеріалом

Вартість ендодонтичного лікування каналів зуба в Ужгороді
Ціна, грн
Первинне лікування одного каналу під мікроскопом
від 2160 грн
Звичайне первинне лікування одного каналу
від 1690 грн
Переліковування одного каналу під мікроскопом
від 2990 грн
Переліковування одного каналу звичайне
від 1790 грн

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ:

  Ось як проходить робота з пацієнтом:

  • Перед початком роботи із хворим зубом лікар одягає на нього еластичну пластину з натурального латексу – коффердам. Це ізолює зуб від потрапляння у нього слини та захищає ротову порожнину під час виконання стоматологічних маніпуляцій.
  • Кореневі канали рясно промиваються гіпохлоритом натрію – це засіб, який ефективно бореться з інфекціями у кореневому каналі. Від їдкої речовини захищає коффердам, попередньо одягнений на зуб, тому це є абсолютно безпечним.
  • Протягом всієї процедури використовується апекслокатор – прилад, який дозволяє точно визначити довжину каналу. Адже, лише при умові запечатування зубного каналу по всій висоті, ендодонтичне лікування буде ефективним.
  photo 2020 09 29 13 34 13
  • Найбільш якісним способом пломбування кореневих каналів є вертикальна конденсація його гарячою гутаперчею – це спеціальний стоматологічний матеріал, що за хімічним складом ідентичний натуральному каучуку. Холодна гутаперча вкладається у зубний канал і розм’якшується нагрітим інструментом. Ця методика гарантує повне й герметичне заповнення кореневої системи зуба.
  • В кінці лікування робиться додатковий рентгенівський знімок, який дозволяє підтвердити, що канали запломбовано по всій передбачуваній довжині.
  • У нашій клініці ми також застосовуємо мікроскоп, який дає лікареві можливість виявити будь-які мікроаномалії або особливості (незвичайна форма кореню або каналу, мікротріщини, та ін.) та провести ендодонтичне лікування, враховуючи усі можливі деталі.

  ЧОГО ОЧІКУВАТИ ПІСЛЯ ТАКОГО ЕНДОДОНТИЧНОГО ЛІКУВАННЯ?

  • лікування проходитиме максимально комфортно та безболісно;
  • але, все ж, можливі неприємні відчуття одразу після закінчення процедури. Зазвичай таке буває після лікування гострого процесу. Невдовзі біль повинен вщухнути. Зауважте – якщо біль не затихає більше доби, вам слід звернутися до дантиста якнайшвидше.
  • зрештою, ви отримаєте здорові, міцні зуби, які ще довго вас не турбуватимуть.

  Про потреби та вартість послуг лікар проінформує на попередніх консультаціях.

  Наші послуги
  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Консультація стоматолога в Ужгороді

  лікування коренів зуба

  Лікування кореневих каналів

  протезування зубів Авторська стоматологія Ужгород

  Протезування зубів

  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Чистка зубів

  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Ортодонтія

  Лікування карієсу

  Імплантологія

  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Відбілювання зубів

  Лікування карієсу

  Пломбування зубів

  Лікування карієсу

  Лікування під мікроскопом

  ДЛЯ ЧОГО СТОМАТОЛОГУ МІКРОСКОП?

  Одним із сучасних відкриттів та нововведень у стоматології є лікування зубів під мікроскопом. Такий спосіб лікування зубів та зубних каналів має неабиякі переваги і може бути застосований при широкому спектрі показань, які можуть проявлятися у пацієнта. Завдяки високій точності діагностики та можливості надточного оперування та маніпуляцій в самому зубі і контролю стану навколозубних тканин, лікування відбувається максимально якісно, а також скорочується тривалість терапії. Тим самим, пацієнт також заощаджує і кошти, виключаючи непотрібні зайві медичні маніпуляції.

  Які ж переваги лікування зубів за допомогою мікроскопа?

  • Лікування та діагностика під мікроскопом дає можливість проводити будь-яку стоматологічну операцію з мінімальним травмуванням, що дозволяє досягти кращого естетичного результату.
  • Мікроскоп дозволяє максимально точно визначити межі між здоровими і пошкодженими тканинами під час різних маніпуляцій (імплантації, протезування) і зберегти неушкоджені тканини ясен та зубів.
  • Стає можливою діагностика мікроскопічних тріщин та карієсу в важкодоступних місцях.
  • Можливо оглянути кореневий канал по всій довжині і якісно його пролікувати, а також діагностувати приховані тріщини, при повторному лікуванні каналів.
  • За допомогою мікроскопа є можливість якісно встановити ортопедичну конструкцію, та забезпечити максимальне прилягання при протезуванні.
  • Є змога точно оцінити, наскільки добре пломба прилягає до зуба.

  Ці, та ще багато інших переваг однозначно показують, що використання мікроскопа у стоматологічній практиці – це не лише ноу-хау, але і необхідність. Його використання дає можливість нашим фахівцям отримувати максимально детальну і достовірну інформацію, безпомилково складати кращий план лікування і проводити всі необхідні маніпуляції, повністю контролюючи процес терапії. А для пацієнта – це найбільш надійний та якісний результат, який подарує здоров’я та красиву посмішку.