Сучасна стоматологічна клініка в Ужгороді,Всі види стоматологічних послуг,м.Ужгород вулиця Швабська 67,ПН-ПТ: 09:00-19:00 СБ: 10:00-14:00 НД: вихідний,-10% ЗНИЖКА НА МЕТАЛОКЕРАМІЧНІ КОРОНКИ ТА МОСТИ,Лікування кореневих каналів під мікроскопом

ортодонт ужгород - ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНЕ ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ?

Кожна людина мріє про красиву посмішку. На жаль, часто її в різній мірі псують проблеми, пов’язані з нерівністю зубного ряду або неправильним прикусом. Ці патології, зазвичай, вважаються естетичною проблемою, але наслідки можуть бути значно глобальнішими:

karies paradontyt100 min

зуби важко піддаються гігієнічним процедурам, наражаються на ризик раннього розвитку карієсу та парадонтиту

problem teeth100 min

збільшення рухомості зубів

paradontose100 min

парадонтит, який з’являється з віком, внаслідок збільшення навантаження на зуби під час жування

tooth pain100 min

біль у жувальних м’язах та та навіть головний біль

ЯКИМИ Є ЗАВДАННЯ ТА МОЖЛИВОСТІ ОРТОДОНТІЇ?

Завданням ортодонтії в “Авторській стоматології” в Ужгороді є профілактика і лікування неправильного прикусу та патологій зубних рядів. Існує фізіологічний та патологічний прикус. Формування фізіологічного (нормального) прикусу багато в чому залежить від способу життя, починаючи із самого дитинства.Так як прикус формується орієнтовно до 13-14 років, приділивши увагу своєчасній профілактиці, можна уникнути багатьох проблем, пов’язаних із ним. Раніше вважалося, що ортодонтія працює лише із дітьми та підлітками, але на сьогодні вікових обмежень немає. У нашій клініці ми проводимо ортодонтичне лікування і дітей, і дорослих, із цілком сформованим прикусом. Метою є не просто створення гарної посмішки, а відновлення повноцінної роботи зубощелепної системи та створення функціонального прикусу.

ОРТОДОНТІЯ – ЯКА ПРОЦЕДУРА КОРЕКЦІЇ ПРИКУСУ?

Кваліфікований лікар-ортодонт проведе консультацію, складе план лікування та визначить:

 • причини проблеми та структур, у яких вона криється(зуби, зубні ряди, щелепи, суглоби та м’язи);
 • які саме апарати потрібні для виправлення прикусу(знімні або незнімні);
 • необхідну тривалість лікування.

Лікування ортодонтом, в основному, проходить у 2 етапи: активний та ретенційний. Активний етап полягає у власне носінні зйомних (пластинки, капи Invisalign ) та незнімних (брекети та брекетні системи) ортодонтичних апаратів, визначений ортодонтом час. Ретенційний же етап має завдання підтримувати отриманий результат після зняття брекетів чи пластинок.

Під час кожного візиту лікар ретельно спостерігає за ходом лікування, а також за гігієною ротової порожнини та загальним станом зубів.

Ортодонт. Ціни в Ужгороді
Капи (Invisalign) одна щелепа
Брекети (1 щелепа)
Пластинки
Ортодіагностика
Ціна
Від 700 у.о.
Від 300 у.о.
Від 1000 грн
800 грн

ЩО ТАКЕ БРЕКЕТИ, ПЛАСТИНКИ, КАПИ INVISALIGN?

БРЕКЕТИ

Брекети. Дуги прикріплені до брекетів кліпсами -це дає можливість краще очистити зуби від залишків їжі та нальоту та запобігти карієсу. Такі брекети називаються самолігатурними. Вони потребують меншого терміну лікування та рідших візитів до лікаря-ортодонта. Термін носіння брекетів визначає лише лікар індивідуально, залежно від випадку. Часто результати видимі вже через перших три місяці. Середня тривалість лікування складає близько півтора року.

ПЛАСТИНКИ

Пластинки. Частіше їх застосовують для лікування прикусу у дітей -для коригування ширини піднебіння, форми зубних рядів та виправлення кривизни зубів. В деяких випадках пластинки використовують як апарат для підготовки пацієнта перед встановленням брекетів на зуби, а також для підтримання результату після лікування ними. Іноді лікар призначає носіння і пластинок і брекетів одночасно.

КАПИ

Капи Invisalign або елайнери, як їх ще називають – виготовляють зі спеціального прозорого матеріалу, вони щільно прилягають до зубів і непомітні  для оточуючих. Перевагою кап перед брекетами є те, що лікар може прогнозувати результат– під час прийому робиться зліпок щелепи і у форматі 3-D можна побачити поетапний рух зубів у правильному напрямку, який час потрібен для корекції та як виглядатиме ваша усмішка після лікування!

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ:

  З ЧИМ ВИ ЗІТКНЕТЕСЬ, НОСЯЧИ ПЛАСТИНКИ, БРЕКЕТИ АБО КАПИ?

  Якщо лікар-ортодонт призначив носити пластинку, у вас є така перевага, що її самостійно можна знімати, а це полегшує гігієнічний догляд за порожниною рота. В той же час, надто часто знімаючи пластинку, пацієнт може значно знизити ефект корекції, або й зовсім не отримати результатів. Тривалість лікування за допомогою пластинок є значно довшою, ніж незнімними апаратами, а деякою перевагою є відносно невелика вартість знімної конструкції.

  Що стосується брекетів, не дивлячись на те, що це є незнімна конструкція, саме це і є їх перевагою, так як корекційний ефект досягається значно швидше через постійний тиск та дію конструкції на зуби. На відміну від пластинок, брекети не впливають на дикцію та звикання до них проходить близько кількох днів. Відносним недоліком брекетів є дещо утруднена гігієна ротової порожнини, але існують спеціальні засоби, які допомагають з цим справитись пацієнтам, які проходять ортодонтичне лікування. Зовнішній вигляд конструкції теж вважається недоліком, та сучасні брекетні системи показують, що не таким вже й значущим. Але найбільш поширеною причиною відмови пацієнтів від лікування цим видом конструкції є її ціна, проте така економія часто дуже негативно впливає не лише на естетику, але й на здоров’я вашої ротової порожнини.

  Капи Invisalign є дуже комфортними – вони не натирають, не заважають дикції та не обмежують вас у виборі  їжі на час лікування. Завдяки спеціальному прозорому матеріалу капи невидимі – лише ви будете знати, що вони є на ваших зубах! Їх легко знімати, а значить немає проблем з гігієною ротової порожнини – пацієнт знімає капи лише для чищення зубів та прийомів їжі. Так як капи заміняються декілька разів на нові, в залежності від прогресу – носіння однієї капи складає в середньому біля двох тижнів. Також капи Invisalign є безпечними для цілісності зубних поверхонь та ясен і не потребують їх відновлення після проведеного лікування.

  Наші послуги
  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Консультація стоматолога в Ужгороді

  лікування коренів зуба

  Лікування кореневих каналів

  протезування зубів Авторська стоматологія Ужгород

  Протезування зубів

  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Чистка зубів

  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Ортодонтія

  Лікування карієсу

  Імплантологія

  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Відбілювання зубів

  Лікування карієсу

  Пломбування зубів

  Лікування карієсу

  Лікування під мікроскопом