ЧИ ПОТРІБНА МЕНІ ПЛОМБА?
Тільки лікар-стоматолог може визначити наявність у вас порожнини, яку потрібно запломбувати. Він обстежить поверхню кожного зуба за допомогою спеціального стоматологічного дзеркала. Після цього місця, які викликають сумніви, стоматолог за допомогою спеціальних інструментів ретельно обстежить. Також, за потреби, лікар може зробити рентген вашої ротової порожнини повністю або ж її певної ділянки.
ЯК САМЕ ПРОХОДИТЬ ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ ПЛОМБУВАННЯМ?
Після консультації та первинного огляду лікар разом з вами обирає тип пломби та складає план лікування. Від цього, звісно, залежатиме і ціна за послугу.
Лікування проходить абсолютно безболісно, так як ми застосовуємо ефективні, сучасні, а головне – безпечні анестетики.
Лікування або реставрація повністю залежать від ступеню пошкодження зуба. Якщо початковий або середній карієс, то стоматолог просто обробляє ділянку зуба, яка пошкоджена, та ставить пломбу. Буває, що справа в ушкодженому нерві, тоді проводиться обробка каналу і запалену пульпу видаляють. Після цього, зазвичай, ставлять ліки та тимчасову пломбу. В будь-якому разі, зусилля наших лікарів спрямовані на збереження вашого зуба.
ЯКІ Є ВИДИ ЗУБНИХ ПЛОМБ?
- Фотополімерні. Вони міцні та естетичні – відновлюють форму зуба, незалежно від пошкодження.
- Композитні (акриловмісні, світлозатвержуючі та ті, що містять епоксидну смолу).
- Металеві. На сьогодні дуже рідкісні – являють собою сплав олова, срібла і міді. Довговічні, тверді, пластичні та стійкі до корозії.
- Керамічні вкладки. Схожі на емаль зуба за властивостями, їх встановлюють при великих порожнинах у зубі для кращого його збереження.
- Металеві вкладки. Дуже міцні, але підходять не усім з естетичних міркувань.
Також бувають тимчасові пломби, які ставлять на короткий термін перед постійними. Вони потрібні, наприклад, при лікуванні каналів зуба в кілька етапів, щоб ізолювати ліки, які вкладено у зуб від їжі і зовнішніх бактерій. Також тимчасові пломби кладуть при лікуванні глибокого карієсу..
ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ:
АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ:
ЧОГО ЧЕКАТИ ПАЦІЄНТУ ПІСЛЯ ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ?
- Часто виникає питання: «Через який час можна їсти?» Однозначної відповіді немає, але сучасні пломби, зазвичай, складаються з високоякісних та інноваційних матеріалів, які тверднуть одразу ж під впливом фотополімерної лампи. Отже, їсти можна відразу, але, як правило, стоматологи радять почекати до 2-х годин,поки пройде дія анестетика – для запогігання травмування губи або щоки. Також не бажано протягом кількох днів пити напої, які можуть пофарбувати пломбу(кава, чорний чай тощо) і не курити.
- Іноді трапляється, що протягом кількох годин після проведеного пломбування залишається відчуття,що зубний біль не пройшов. В основному, таке буває після лікування гострого процесу. Однак, якщо біль не проходить більше доби – слід повторно звернутися до дантиста.
- Можливий біль під пломбою через тривалий час після її встановленя. Ймовірною причиною може бути вторинний карієс під старою пломбою, яка не була замінена вчасно або ж пацієнт погано дотримувався гігієни порожнини рота.
Якщо бажаєте поставити якісну та надійну пломбу, скористайтеся послугами «Авторської Стоматології» в Ужгороді. Наші висококваліфіковані лікарі здійснюють пломбування професійно, безболісно та швидко, користуючись сучасними технологіями та інноваційними методами.