Сучасна стоматологічна клініка в Ужгороді|Всі види стоматологічних послуг|м.Ужгород вулиця Швабська 67|ПН-ПТ: 09:00-19:00 СБ - НД: вихідні|Лікування кореневих каналів під мікроскопом

Протезування зубів в Ужгороді

КОЛИ ПОТРІБНЕ ПРОТЕЗУВАННЯ ЗУБІВ?

Важливо врахувати, що протезування зубів необхідно робити своєчасно. Брак навіть невеликої кількості зубів порушує цілісність зубного ряду, заважає повноцінному розжовуванню їжі, через неприємностей, зберігши міцне здоров”я і гарну посмішку. Існують чинники, при яких зубне протезування є необхідним:

tooth broken100 min

руйнування більшої частини коронки зуба

tooth crown damage100 min

повністю зруйнована коронка зуба

ill tooth100 min

патологічна стертість зубів

dentist uzhhorod100 min

реставрація зубів звичайними пломбами неможлива

tooth loss vypadannya100 min

повна відсутність зубів та інші дефекти зубного ряду

На щастя, в наш час існує багато надійних методів стоматологічного протезування.

 

протезування зубів замовити протез

ЯКІ МЕТОДИ ПРОТЕЗУВАННЯ МИ ПРОПОНУЄМО?

Металокерамічні коронки та мостовидні конструкції.

Коронка металокерамічна – це по вигляду схожий на «ковпачок» незнімний протез, котрий одягається на обточену частину зуба. Він повторює форму зуба та є достатньо міцним. Керамічна частина коронки не вбирає в себе барвники, не  тьмяніє та не втрачає кольору з часом. Мостовидний протез складається із трьох, а іноді кількох зубних коронок,  котрі послідовно з’єднані одна з одною. Назву «міст» конструкція отримала через те, що коронки на сусідніх здорових зубах тримають цільну зубну коронку і це справді має вигляд моста.

Безметалеві конструкції, які включають у себе:

 • цирконієві коронки та мостовидні корструкції (революційні протези з мінімальним обточуванням, а за міцністю не поступаються металу, за характеристиками – біоінертні, легкі для навантаження опірного зуба і дуже естетичні);
 • цільнокерамічні та напівкоронки (дуже схожі на натуральну емаль, упритул стикаються із зубами. З керамічною основою встановлюються тільки на передні зуби, а з цирконієвою основою – навіть на жувальні);
 • вініри (тонкі пластинки з кераміки або композитних матеріалів. Вони накладаються на фронтальну частину зуба і закривають собою всі недоліки: бляклий або жовтий колір емалі, недостатню довжину або форму коронки чи інші дефекти);
 • вкладки та накладки (альтернатива пломбуванню, використовується у випадках, коли для встановлення звичайної реставрації зубної тканини недостатньо, але ставити коронку ще рано. Порівняно з фотополімерними пломбами, вони стійкі до стирання, а це значно підвищує термін експлуатації такого виду протезу).

Бюгельні протези – знімний зубний протез із металевою дугою як основою

Бюгельні протези використовують для відновлення зубів на нижній та верхній щелепах. На литий каркас з металу у формі дуги прикріплюються штучні зуби на пластмасовій основі).

Пластмасові протези для зубів

Бувають повні і часткові. Якщо з якоїсь причини не можете дозволити собі імплантацію, це добрий варіант повернути естетику та функціональність;

IMG 6915 іь min

Тимчасові зубні протези

Нетривала заміна відсутніх зубів з естетичних та функціональних міркувань для захисту під час підготовки до процедури лікування зуба, від залишків їжі, впливу слини; на період, поки виготовляються постійні зубні протези тощо

Зубні протези на імплантатах

установлення різних ортопедичних конструкцій з опорою на імпланти. Бувають знімні та незнімні. Практично замінюють природні зуби по функціональним та естетичним якостям

Ціни на протезування зубів в Ужгороді
Ціна
Комплексна консультація - обстеження
Безкоштовно
Коронка метало-керамічна INITAL, NORTAKE
80уо
Коронка метало-керамічна (виконання PRO-ART) VITA
100уо
Металева коронка
30уо
Знімний акриловий протез VERTEX
120
Знімний протез нейлоновий з металом
280уо
знімний армований акриловий протез
200уо
Бюгельний протез з аттачментами BREDENT
500уо
Бюгельний протез
від 280уо
Нейлоновий протез
від 110уо
Безметалева пресована коронка із керамікою фронт
220 уо
Безметалева коронка пресована,анатомічний зуб
180 уо
Цирконієва коронка з керамікою,фронтальні зуби
200 уо
Цирконієва анатомічна коронка(мультілєєр) бокові зуби
180 уо
Вкладка,накладка безметалева пресована
130 уо
Вінір, ціна в Ужгороді
220 уо

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

АБО ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ:

  ЩО ВКЛЮЧАЄ ПІДГОТОВКА ДО ПРОТЕЗУВАННЯ?

  Протезування зубів, зазвичай, є завершальним етапом у комплексній стоматологічній реабілітації пацієнта, яка, зазвичай, включає:

  • видалення зубних відкладень
  • лікування слизової оболонки
  • лікування карієсу та його ускладнень
  • видалення зубів та коренів, що не підлягають лікуванню.

  Щоб результат протезування зубів був успішним, необхідно скласти ефективний план лікування, що буде складений на основі професійної діагностики, в яку входять:

  • Виготовлення моделей для діагностики, з якими можливо точно й об’єктивно визначити розташування зубів та їх форму, а також співвідношення між щелепами.
  • Інформативний метод візуалізації в стоматологічному обстеженні – медична фотодокументація. З її допомогою можна оцінювати колір, форму, нахил зубів по відношенню до орієнтирів обличчя. Також видно стан навколишніх м’яких тканин.
  • Використання артикулятора для аналізу діагностичних моделей. Дуже важливим для виготовлення ортопедичної конструкції є врахування усього комплексу рухів нижньої щелепи відносно верхньої.
  • Для гармонійного функціонування зубощелепної системи створюються форми зубних рядів. Часто тут потрібен аналіз моделей верхньої і нижньої щелепи в артикуляторі.

  IMG 6747 sm min

  Професійне дотримання комплексного плану лікування та протезування є дуже важливим -естетика обов’язково повинна підкріплюватись функціональністю, інакше вона буде тимчасовою, якщо зубні протези не будуть виконувати всіх потрібних функцій. Лікар-ортопед працює у тісному контакті із зубним техніком, і, завдяки наявності у “Авторській Стоматології” власної лабораторії, ця співпраця є злагодженою та швидкою, полегшує роботу лікаря та значно економить ваш час. Велика кількість щасливих клієнтів посміхаються сяючими та здоровими посмішками завдяки професіоналізму зубного техніка, із 20-річним досвідом роботи з найрізноманітнішими та інноваційними технологіями зубного протезування.

  Детальніше про протезування зубів можна дізнатися на сторінці нашої стоматологічної лабораторії в Ужгороді – Techdent.

  Наші послуги
  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Консультація стоматолога в Ужгороді

  лікування коренів зуба

  Лікування кореневих каналів

  протезування зубів Авторська стоматологія Ужгород

  Протезування зубів

  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Чистка зубів

  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Ортодонтія

  Лікування карієсу

  Імплантологія

  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Відбілювання зубів

  Лікування карієсу

  Пломбування зубів

  Лікування карієсу

  Лікування під мікроскопом

  -10%

  ЗНИЖКА

  на металокерамічні коронки та мости 

  безкоштовна консультація|індивідуальний підбір матеріалу та кольору|гарантія якості|комплексна консультація стоматолога та зубного техніка

   ЩО СОБОЮ ЯВЛЯЮТЬ МЕТАЛОКЕРАМІЧНІ ПРОТЕЗИ?

   Класичні коронки з металокераміки являють собою ковпачки з металу, облицьовані стоматологічною порцеляною (керамікою), які накривають зверху зуб. Коронка, яка ПРОТЕЗУВАННЯ МЕТАЛОКЕРАМІКОЮ виготовлена правильно – практично повністю повторює форму натурального сегменту. Зазвичай виріб має товщину до 0,5 міліметра. Виготовляються зі сплавів, що мають в основі хром, і часто із додаванням дорогоцінних металів – платини або золота. На базі коронок виготовляються і мости з металокераміки – різноманітні по протяжності конструкції для протезування, що застосовуються для заміщення від 1-2 до декількох відсутніх зубів. Фіксується зубний протез за допомогою спеціальної цементної суміші. Якщо зуби сильно зруйновані – для їх кріплення додатково застосовують ще вкладку з металевих сплавів.

   При значних дефектах зубного ряду міст із металокераміки може бути встановлений на опори із зубних імплантатів, за рахунок чого його протяжність значно збільшується. На імплантати встановлюють так само одиночні металокерамічні протези.

   Ціни на металокераміку в Авторській стоматології в Ужгороді можна переглянути тут.

   ПЕРЕВАГИ МЕТАЛОКЕРАМІЧНИХ ПРОТЕЗІВ

   З якого б металу не була виготовлена металокераміка, протези такого типу виходять дуже міцними та довговічними. Високу надійність забезпечує те, що каркас є суцільнолитим, а нанесене керамічне покриття не стирається, що є великою перевагою при протезуванні , зокрема, жувальних зубів. Такі невеликі дефекти, як маленькі тріщини чи сколи, що можуть виникнути на металокерамічних конструкціях – успішно видаляються професіоналами. Крім того, металокерамічні протези в стоматології використовуються для заміни будь-яких груп відсутніх зубів. Незнімні металокерамічні протези чудово комбінуються з різноманітними іншими конструкціями, які використовують для знімного протезування. Немало важливим є і гарний вигляд металокерамічних протезів – керамічне покриття гарно повторює структуру та колір природної емалі зубів. Для визначення максимально природнього кольору для зубів у нашій клініці використовується спеціальний прилад, який, скануючи тканини зуба, видає результат, що звіряється ще візуально. Так можемо досягти гарного результату, коли штучні зуби практично неможливо відрізнити від власних зубів пацієнта. Зрештою, зубна металокераміка по функціональності, структурі, кольору є досить вдалою імітацією природніх зубів, що також є дуже важливим для пацієнта.

   НЕДОЛІКИ ПРОТЕЗУВАННЯ МЕТАЛОКЕРАМІКОЮ

   ЯКІ Є НЕДОЛІКИ ПРОТЕЗУВАННЯ МЕТАЛОКЕРАМІКОЮ?

   Поряд із усіма перевагами, які має металокераміка, протезування з її використанням є небажаним при підвищеному стиранні зубів-антагоністів. Порцеляні, котроюоблицьовані металокерамічні протези, притаманна не лише твердість, за рахунок якої може бути пошкоджена емаль зубів на протилежній щелепі, але і  крихкість, через яку на поверхні протезу утворюються сколи та тріщини. Металокерамічні протези зубів на базі нікелевмісних сплавів можуть викликати у багатьох пацієнтів алергічні реакції, а використання у каркасах гіпоалергенних коштовних металів значно підвищує вартість металокерамічних протезів. Та все ж, найсерйознішим недоліком є обточка під металокераміку – обов’язкова умова для протезування даним видом протезів.

   ПОКАЗАННЯ ТА ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОТЕЗУВАННЯ МЕТАЛОКЕРАМІКОЮ

   Показаннями до протезування металокерамічними протезами є:

   • Втрата декількох чи одного зуба;
   • Зруйновані передні зуби внаслідок травм;
   • Наявність дефектів при первинному формуванні зуба;
   • Підвищене стирання тканин зуба;
   • Шинування зубів.

   Існують також і певні протипоказання:

   • Алергічна чутливість до металевих складових у конструкції (так, певні метали можуть викликати алергію, при тому, що керамічне покриття в протезі є гіпоалергенним);
   • Гострі форми пародонтозу та пародонтиту, якщо вони не підлягають лікуванню;
   • Наявність неправильного прикусу;
   • Перешкодою можуть бути також невеликі розміри зубів.

   БЕЗМЕТАЛЕВЕ ПРОТЕЗУВАННЯ ТА ЙОГО КОНСТРУКЦІЇ У АВТОРСЬКІЙ СТОМАТОЛОГІЇ.

   БЕЗМЕТАЛЕВЕ ПРОТЕЗУВАННЯ — це один із найновіших сучасних методів реставрації зубів та їх протезування. Такі конструцкії вважаються максимально естетичними, так як гарно повторюють реальну форму та колір здорового зуба. Коронка виготовляється з міцного матеріалу — диоксиду цирконію. Металевий каркас не застосовують, коронка чи мостовидний протез є цільними з цирконію або з нанесенням на нього керамічної маси.

   вініри ціна ужгород

    ЯКІ БЕЗМЕТАЛЕВІ КОНСТРУКЦІЇ ПРОПОНУЄ АВТОРСЬКА СТОМАТОЛОГІЯ В УЖГОРОДІ?

   • ЦІЛЬНОКЕРАМІЧНІ КОРОНКИ ТА МОСТОВИДНІ КОНСТРУКЦІЇ. Такі безметалеві конструкції потребують мінімального обточування, що вважається великим плюсом у підготовці до протезування. Не поступаються за міцністю металу. Дуже естетичні, легкі для навантаження на опірні зуби та є біоінертними.
   • ЦІЛЬНОКЕРАМІЧНІ ТА НАПІВКОРОНКИ. Такі коронки з керамічною основою встановлюють лише на передні зуби. Якщо ж основа цирконієва — навіть на жувальні. Безметалеві коронки та напівкоронки упритул стикаються із зубами, що є дуже функціональним. До того ж дуже схожі на натуральну емаль зуба.
   • ВІНІРИ. Являють собою тонкі пластинки анатомічної форми з композитних матеріалів або кераміки. Накладаються на фронтальну частину зуба та закривають собою небажані недоліки. Маскують жовтий або бляклий колір емалі, недостатню довжину чи неправильну форму коронки чи інші дефекти.
   • НАКЛАДКИ ТА ВКЛАДКИ. Вони є альтернативою пломбуванню зубів. Використовуються в тих випадках, коли звичайної реставрації зубної тканини не є достатньо, але коронку ставити ще зарано. Накладки та вкладки є стійкими до стирання порівняно із фотополімерними пломбами. Це значно підвищує термін експлуатації такого виду безметалевої конструкції.

   ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ БЕЗМЕТАЛЕВИХ КЕРАМІЧНИХ КОНСТРУКЦІЙ

   1. МІЦНІСТЬ. Досягається за рахунок виготовлення коронок шляхом пресування, що зумовлює кращу однорідність конструкції. У результаті – довговічність протезу.
   2. ЕСТЕТИЧНІСТЬ. Керамічні протези передбачають широкий спектр можливостей для естетичної реставрації зубів. Коронки з кераміки мають ідентичну до натуральних зубів світлопроникність. Максимально передають різноманітні відтінки зубної емалі. Також передбачена і комбінація відтінків. Навіть із плином часу зовнішній вигляд коронки не змінюється. Зберігається і форма і колір, а якщо виникають сколи — можлива реставрація.
   3. БІОСУМІСНІСТЬ. Безметалева кераміка не відторгується організмом, не викликає запальних процесів та алергічних реакцій. Керамічні коронки підходять для реставрації сильно зруйнованих коронок зубів. Також цей матеріал використовують в “Авторській стоматології” для встановлення напівкоронок чи вкладок. Вони доцільні при частково зруйнованому зубі і є альтернативою фотополімерних пломб. Тут максимально зберігаються здорові тканини зуба і такий протез прослужить довше.
   4. ПРОСТОТА ДОГЛЯДУ. На керамічних конструкціях не утворюється зубний наліт чи камінь. Вони також запобігають утворенню карієсу всередині зуба та у зубних коренях. Кераміка характеризується високими гігієнічними якостями та легко очищується.

   ОСОБЛИВОСТІ БЕЗМЕТАЛЕВОЇ КЕРАМІКИ

   Діоксид цирконію відноситься до високотехнологічних матеріалів. Завдяки високій міцності можна виготовити коронку тоншою та міцнішою, ніж металокерамічну. На підготовчому етапі це дає можливість зберегти більше здорової тканини власного зуба. Це позитивно впливає на міцність та довговічність безметалевої протезної конструкції.
   Не так давно у стоматології почали використовувати безметалеві керамічні протези. Це пов’язано із тим, що цей матеріал досить важко піддається обробці. Та з появою найновіших технологій CAD/CAM, який також використовують у “Авторській стоматології”, даний процес проходить автоматизовано. Залишається лише задати потрібні параметри. Завдяки лазерному скануванню моделі зубного ряду, який збираються протезувати формується комп’ютерна форма майбутнього каркасу. Потім дані надходять на фрезерний станок. Він виконує виточування цирконієвої заготовки. Ризик виникнення погрішностей є мінімальним. Звісно що комп’ютерні розрахунки є точнішими за людське око та руки. Отже, стоматолог отримує каркас, який з високою точністю повторює контури зуба, на котрий встановлюватиметься коронка.