Сучасна стоматологічна клініка в Ужгороді|Всі види стоматологічних послуг|м.Ужгород вулиця Швабська 67|ПН-ПТ: 09:00-19:00 СБ - НД: вихідні|Лікування кореневих каналів під мікроскопом

ЯКЕ ЗНАЧЕННЯ МАЄ ВЛАСНА ЗУБОТЕХНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ У СТОМАТОЛОГІЧНІЙ КЛІНІЦІ?

Обираючи стоматологічну клініку для лікування та протезування зубів, варто звернути увагу на те, чи є в ній власна зуботехнічна лабораторія. «Авторська Стоматологія» працює комплексно та бере на себе відповідальність за всі етапи лікування зубів кожного пацієнта. Тобто, співпраця стоматологів та зубних техніків під одним дахом сприяє якісній, швидкій та точній роботі.

У нашій клініці працюють зубні техніки вищого класу, а лабораторія почала свою діяльність ще з 2004 року та успішно функціонує і сьогодні. Її керівник – Негер Іштван, працює разом із висококваліфікованими та досвідченими зубними техніками. Команда працювала з великою кількістю стоматологів Ужгорода, Закарпатської області, а також лікарями з інших країн; в  процесі роботи майстерність вдосконалювалась на численних курсах, конференціях, форумах, крім того,Іштван Степанович багато стажувався в сусідній Угорщині на початку своєї кар’єри з 1998року, що й досі впливає на стиль його роботи.

Часто робота зубних техніків навіть не згадується при роботі з пацієнтами, хоча, насправді  всі 100% відповідальності за естетичний результат завжди покладають саме на зубного техніка. Робота спеціалістів у відтворенні естетичної реставрації при знімному протезуванні не просто недостатньо оцінена, рідко хто підкреслює, що від вміння саме цих спеціалістів безпосередньо залежить успіх справи. Запевняємо – успіх естетичної реставрації без кваліфікованої роботи зубного техніка неможливий!

ЩО Ж ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗА ДВЕРИМА ЗУБОТЕХНІЧНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ?

Зуботехнічна лабораторія – це місце, куди не ступала нога пацієнта. Багато хто навіть і не підозрює, що саме тут і народжуються шедеври: штучні зуби, які неможливо відрізнити від справжніх. І чим тісніша співпраця зубного техніка та лікаря-стоматолога, тим більш вражаючим буде результат лікування.

Тут пишаються тим, що працюють в індивідуальному порядку, а не створюють «потік». Більша частина зубопротезних конструкцій виготовляється вручну. Хоча існуючі комп’ютерні технології дозволяють виготовити коронку буквально за півгодини, у майстрів роботи не стає менше. Адже жоден комп’ютер не в змозі зробити те, на що здатна людина: підійти до своєї справи творчо. А без цього створити витвір стоматологічного мистецтва просто неможливо.

Професія зубного техніка вимагає певних рис характеру та повної самовіддачі. Зубний технік повинен бути дуже терплячим, посидючим та зосередженим. Він не може піти додому, перервавши роботу – певні етапи мають бути обов’язково закінчені. Найголовніше – доводиться постійно вчитися новому, вдосконалюватись і тільки тоді результати бувають вражаючими. Здається, що ж тут такого особливого? Зробив білі та рівні зуби, і пацієнт щасливий та задоволений. А виявляється, цього зовсім не достатньо!

Професіонали зуботехнічної справи стверджують, що абсолютно білі та рівні зуби виглядають неприродньо. До речі, і ідеальної симетрії, не дивлячись на поширену думку, в природі не існує.

Найскладнішим завданням є створити зуби, які неможливо відрізнити від природних. З буграми, мікрорельєфом, пігментацією… Хороший зубний технік знає, які особливості мають зуби молодих пацієнтів, що характерно для людей похилого віку, і обов’язково враховує це. Звісно, така робота потребує часу, але зате, по закінченню лікування, вгадати, котрий зуб у пацієнта «не свій», зможе хіба що справжній професіонал. І це якщо дуже ретельно придивитися.

Але, звісно, бажання пацієнта при виготовленні протезної конструкціїї завжди обов’язково враховуються! Жодна естетична робота не обходиться без примірки  і буває, що й не одної.

Важливо, щоб робота була не лише красивою, але і функціональною. Саме тому це так зручно, коли зубний технік працює пліч-о-пліч із стоматологом. Будь-які нюанси можна обговорити з лікарем і врахувати їх ще перед початком роботи. А у складних випадках по виготовленню зубів технік особисто приймає участь у огляді пацієнта і плануванні його лікування. Потім виготовляється воскова модель майбутньої конструкції, приміряється, узгоджується з пацієнтом. І лише тоді, коли пацієнта все влаштовує, протезну конструкцію відливають та облицьовують.

Звісно, тонка робота з виготовлення протезної конструкції максимально природнього вигляду (а іноді потрібно відновити не лише зуби, а і ясна) потребує часу. Але при цьому пацієнти можуть почувати себе впевнено, користуючись тимчасовими конструкціями, які також можна виготовити.

ЯКІ САМЕ ЗУБОПРОТЕЗНІ КОНСТРУКЦІЇ ПРОПОНУЄ НАША ЛАБОРАТОРІЯ?

  1. Безметалеві конструкції на каркасі з оксиду циркона, з прес кераміки.
  2. Безметалеві конструкції з екранованої кераміки.
  3. Протезування метало-керамічними конструкціями.
  4. Протезування металевими конструкціями.
  5. Протезування на імплантах.
  6. Знімне протезування.
  7. Ремонт зубних протезів.
  8. Тимчасове протезування.

ЧИМ СПРАВДІ ВИГІДНА РОБОТА СТОМАТОЛОГА ІЗ ЗУБНИМ ТЕХНІКОМ ПІД ОДНИМ ДАХОМ?

Лише при тісній співпраці лікаря та зубного техніка можливе якісне та найбільш швидке виготовлення коронок та зубних протезів. Ця співпраця є зручною ще і тим, що немає додаткових витрат на доставку конструкції для примірки і не потрібно чекати цієї доставки декілька днів. Тому пацієнту такий альянс є вигідним з будь-якого боку. 

Запис на прийом

[et_pb_posts_carousel_agsdcm _builder_version=”4.7.1″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_posts_carousel_agsdcm]
Наші послуги
відбілювання зубів стоматологія Ужгород

Консультація стоматолога в Ужгороді

лікування коренів зуба

Лікування кореневих каналів

протезування зубів Авторська стоматологія Ужгород

Протезування зубів

відбілювання зубів стоматологія Ужгород

Чистка зубів

відбілювання зубів стоматологія Ужгород

Ортодонтія

Лікування карієсу

Імплантологія

відбілювання зубів стоматологія Ужгород

Відбілювання зубів

Лікування карієсу

Пломбування зубів

Лікування карієсу

Лікування під мікроскопом