Сучасна стоматологічна клініка в Ужгороді|Всі види стоматологічних послуг|м.Ужгород вулиця Швабська 67|ПН-ПТ: 09:00-19:00 СБ - НД: вихідні|Лікування кореневих каналів під мікроскопом

ЩО ТАКЕ ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ ТА ВЛАСНЕ ІМПЛАНТ?

 

Дентальна імплантація — це сучасний та безпечний метод відновлення втрачених зубів, який пропонує клініка “Авторська стоматологія” в Ужгороді. Процедурою імплантації являється встановлення титанового штифта, що має вигляд гвинта,у кістку щелепи.По суті, гвинт є аналогом кореня втраченого зуба. Надалі, після етапу інтеграції(приживлення), імпланти використовують як опори.На них стоматолог фіксує коронки або знімні зубні протези.
Сам імплант є титановим виробом, що нагадує гвинт-саморіз. Складається він із двох частин — самого імпланту та так званого абатменту, що виконує функцію опори протезу. У кістку щелепи його встановлюють у тому ж напрямку, що й відсутні корені. Це забезпечує надійну та довгострокову фіксацію майбутнім встановленим коронкам.

 

ЧОМУ НЕ ВАРТО ЗВОЛІКАТИ З ІМПЛАНТАЦІЄЮ ЗУБІВ?

 

Відсутність одного чи декількох зубів не є лише естетичною проблемою. Головним тут є загроза втратити функціональність втрачених зубів. А також всього зубного ряду та щелеп згодом.
Ось деякі проблеми, що можуть виникнути при зволіканні заміщення втрачених зубів:
– викривлення зубного ряду;
– руйнування структури зубів;
– руйнування ясен та кістки;
– порушення мови;
– захворювання шлунково-кишкового тракту;
– зміна рис обличчя;
– невпевненість у собі та психологічний дискомфорт.
Варто пам’ятати, що, чим довше зуби відсутні, тим складніше буде провести необхідну процедуру їх заміщення. Іноді це стає навіть неможливим. До того ж, складність процесу імплантації зубів впливає і на його вартість. Лікарі “Авторської стоматології” в Ужгороді радять якнайшвидше прийти на консультацію до дантиста при потребі заміщення відсутніх зубів.

 

ЩО ПЕРЕДУЄ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБІВ?

 

Перед встановленням імплантів проводиться певна підготовка пацієнта.
1. Перш за все стоматолог оглядає ротову порожнину та оцінює стан зубів.
2. Виконується панорамний знімок щелеп.
3. Перед початком імплантації зубів проводиться повна санація ротової порожнини. Проводиться лікування та пломбування каріозних порожнин, чистка зубних відкладень та лікування запалених ясен.

 

ОДНОЕТАПНА ТА ДВОЕТАПНА ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ.

 

У “Авторській стоматології” в Ужгороді на вул.Швабській,67 лікарі можуть провести імплантацію зубів двома методами — одноетапним або двоетапним. одноетапна імплантація
Одноетапна імплантація – відновлення функцій втраченого зуба за 2-4 прийоми у лікаря. Виконується трансгінгівальним методом, який передбачає мінімальний розріз ясен та вісутність швів. Під час процедури стоматолог вкручує абатмент, на котрий згодом встановлює коронку. Зазвичай, під час такого виду імплантації застосовують конструкцію імпланту нерозбірного типу.
Двоетапна імплантація зубів — це метод, який є більш комфортний для організму. Але потребує більше часу. Тут кожен елемент конструкції встановлюється поетапно. Частіше всього необхідно біля 4-6 місяців для приживлення одного імпланту.

 

ЯКІ УСКЛАДНЕННЯ БУВАЮТЬ ПІСЛЯ ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБІВ?

 

Дуже рідко, але можуть виникати такі ускладнення після встановлення імплантів:
– Болючість. У випадку запалення виникає набряк, який і викликає біль
– Гематома. Може спровокувати нагноєння та розходження швів
– Розходження швів. Виникає через неправильне їх накладення або через запалення
– Запалення м’яких тканин, що оточують щелепу. Внаслідок цього може утворитись запалений інфільтрат
– Кровотечі. Бувають через погіршене згортання крові або через певні особливості загоєння рани.
Пам’ятайте, що правильна гігієна ротової порожнини може попередити більшість із цих проблем.