Сучасна стоматологічна клініка в Ужгороді|Всі види стоматологічних послуг|м.Ужгород вулиця Швабська 67|ПН-ПТ: 09:00-19:00 СБ - НД: вихідні|Лікування кореневих каналів під мікроскопом

Імпланти зубів: прогресивний підхід до здорової посмішки

Переваги зубних імплантів – альтернатива протезам

Імплантація виходить за межі простого відновлення зубів – це комплексний підхід до відновлення усмішки. Імпланти зубів мають безліч переваг, особливо порівняно з традиційними методами, такими як мости та протези.

Дентальна імплантація є однією з видів послуг у клініці “Авторська стоматологія” в Ужгороді.

2024 05 03 17.59.28

Всесвітня організація охорони здоров’я свідчить про те, що часткова втрата зубів є найбільш поширеним захворюванням зубощелепної системи. Сюди ж відносяться пародонтоз та карієс. В наш час існує тенденція до зростання часткової адентії. Особливо це стосується людей середнього та молодого віку. То ж, за різними даними у нашій країні від 40 % до 75% населення потребують зубощелепного протезування. Через соціальні та психологічні чинники наразі більшість людей обирають лікування незнімними конструкціями. Та часто стан здоров’я зубів та ясен не дає можливості цьому методові. Встановлення зубних імплантів дає можливість усунути будь-яку проблему відсутності зубів, за відсутності протипоказів.

Сучасна одонтоімплантація є на стадії бурхливого розвитку практично у кожній розвиненій країні світу. Статистика свідчить, що у світі понад 30 мільйонів імплантатів було поставлено наприкінці другого тисячоліття.  

Зубний імплант – це штучний корінь зуба, зазвичай виготовлений з титану, який вбудовується в щелепу для заміщення втраченого зуба. Cтоматолог на ньому фіксує знімні зубні протези або коронки.

“ЗА” чи “ПРОТИ”? Аргументи за встановлення зубних імплантів

Імпланти зубів можуть допомогти зберегти здорові зуби

Під час встановлення моста необхідно препарувати сусідні зуби, щоб забезпечити їх підтримку. Це може призвести до втрати здорових тканин та зменшення їх стійкості. Імплантати, натомість, вбудовуються безпосередньо в кістку, не потребуючи пошкодження навколишніх здорових зубів. 

Зубні імпланти виглядають як власні зуби і не створюють відчуття дискомфорту

Імплантати вбудовуються безпосередньо в кістку щелепи, що дозволяє їм функціонувати та виглядати як природні зуби. Це дає вам відчуття повноцінності і натуральності, яку не можуть забезпечити звичайні протези або мости. Не страждає дикція.

Імплант зуба зберігає цілісність та стабільність зубного ряду

Втрата одного зуба може призвести до деформації зубного ряду, зміни прикусу та навіть втрати сусідніх зубів у майбутньому. Імплантати заповнюють прогалини, утримуючи зуби в правильному положенні та запобігаючи надмірному навантаженню на інші зуби. 

Зубний імплант забезпечує необхідне навантаження для збереження щелепної кістки

Після втрати зуба кістка починає розсмоктуватися, оскільки втрачає свою природну стимуляцію. Імплант зуба надає потрібне навантаження на кістку, що сприяє збереженню її щільності та обсягу, запобігаючи таким чином руйнуванню кісткової тканини.

Імпланти зубів довговічні і служитимуть протягом десятиліть

Імплантати виготовляються з міцних матеріалів, таких як титан, що робить їх дуже міцними та довговічними. З правильним доглядом імплантати можуть служити десятиліттями, забезпечуючи стабільну та надійну функцію.

Багатофункціональність зубних імплантів

Зубні імплантати – це не лише ефективний спосіб заміни втрачених зубів. Вони також можуть мати різноманітні функції. Завдяки їхній універсальності, зубні імпланти можуть служити як опора для протезів, підтримувати зубні мости, а також використовуватися для стабілізації дентальних конструкцій, забезпечуючи пацієнтам комфорт та відновлюючи повноцінність жування. Їхні міцність і стійкість роблять їх незамінними у різних клінічних ситуаціях, від простих до складних випадків відновлення зубного ряду.

Встановлення імплантів зубів є малоболісним стоматологічним втручанням

Пацієнт не відчуває болю під час операції з імплантації зубного кореню, оскільки завжди застосовується сучасна місцева анестезія, яка є ефективною. Так, після припинення дії анестезії може виникати приглушений ниючий біль. Але лікар призначає спеціальні препарати, завдяки яким біль швидко вщухає. Слабкі відчуття болю можуть мати місце, але не завдадуть серйозних занепокоєнь. Тому, є можливість обійтись і без ліків. Важливо зазначити, що больові відчуття індивідульні. Лікар імплантолог в “Авторській стоматології” приділяє увагу больовому порогу та комфорту проведення процедур в індивідуальному порядку.

ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

АБО ЗАПИШІТЬСЯ ЧЕРЕЗ ФОРМУ ЗАПИСУ:

  Як впевнитися, що конструкція зубного імпланту якісна?

  Стоматолог зубний технік Імпланти зубів

  “Авторська стоматологія” це концептуальна стоматологічна клініка, де лікарі-стоматологи та зубні техніки працюють під одним дахом. Співпраця нашої стоматологічної клініки з нашою зуботехнічною лабораторією має безліч переваг. Це гарантує високу якість зубних імплантів, виготовлених з дотриманням європейських стандартів якості.

  Безпосередній зв’язок та комунікація дозволяють забезпечити точність індивідуального виготовлення імплантатів для кожного пацієнта та забезпечення оптимального результату. Такий підхід забезпечує надійність і якість виконаної роботи, що додає впевненості як фахівцям, так і пацієнтам.

  Ми співпрацюємо із страховими компаніями та пропонуємо стоматологічні послуги пацієнтам з усього світу. Наразі наші пацієнти відвідували з Чехії, Словакії, Польщі, Італії, Великобританії та США.

  Які види зубних імлантів існують та як їх класифікують?

  • Залежно від форми внутрішньої  частини кістки – імплантати, які намагаються повторити форму кореня (гвинтові,циліндричні), комбіновані і пластинкові імплантати.
  • По конструкції – нерозбірні та розбірні (двохскладові, трьохскладові та багатоскладові). Нерозбірні імпланти передбачені для одноетапного встановлення. Розбірні ж конструкції – для одно- та двоетапного встановлення. З’єднання їх складових частин у різних системах може відрізнятись. 
  • Залежно від матеріалу – металеві та керамічні зубні імпланти. Металеві ж поділяються на пористі та компактні. 
  • За типом поверхні внутрішньої частини кістки – текстуровані, гладкі та з біоактивним покриттям. 
  • За методикою використання – двохетапові та одноетапові, залежно від кількості хірургічних втручань. А також функціонального навантаження та термінів інтеграції. 

  Який матеріал використовується для виготовлення імпланта зуба?

  Імпланти зубів – це конструкція, призначена для довготривалого та комфортного заміщення втраченого зуба. Імплант складається з декількох ключових компонентів, які спільно забезпечують його функціональність і надійність. Стоматологічна імплантологія ґрунтується на вельми широкому використанні найновіших досягнень у галузі фізики, хімії, біомеханіки, матеріалознавства з урахуванням взаємодії зубних імплантів з навколишніми тканинами. Для виготовлення різних частин зубнрго імпланту використовуються різні матеріали.

  • Основа (або корінь) імпланту: Це основна частина імпланту, яка вставляється в кістку щелепи під час хірургічного втручання. Основа зазвичай має циліндричну або конічну форму, виготовлену з біоматеріалів, таких як титан або кераміка. Вона забезпечує стабільне кріплення імпланту в кістковій тканині. Застосування титану та його сплавів відзначається стрімким розвитком у сучасній стоматологічній сфері. Значною мірою це пояснює прогрес стоматологічної імплантації. 
  • Абатмент: Це з’єднувальний елемент, який кріпиться до основи імпланту після зростання кістки навколо нього. Абатмент служить як посадкова платформа для майбутнього зубного протезу. Він може мати різні форми і розміри залежно від індивідуальних потреб пацієнта та конструкції протезу.
  • Зубний протез (коронка): Це або постійна, або знімна частина зубного імпланту, яка відтворює натуральний зуб. Зубна коронка може бути виготовлена з різних матеріалів, таких як кераміка, метал або комбіновані матеріали. Вона прикріплюється до абатменту і забезпечує природний вигляд і функціональність відновленого зуба.

  Протягом всього періоду функціонування дентальний імплантат зберігає свої хімічні та фізичні властивості. Не відбувається ніяких патологічних змін ні у прилеглих тканинах, ані загалом в організмі пацієнта. Не викликає реакції відторгнення. 

  Лікар-імплантолог обов’язково визначає, чи не має пацієнт певних протипоказів до імплантації зубів.  

  У яких випадках рекомендована імплантація зубів?

  Обовʼязково проконсультуйтеся з лікарем-імплантологом

  На сьогоднішній день налічують п’ять основних типів імплантації зубів. Кожен з цих типів має свої покази та протипокази. Індивідуальне клінічне призначення. Методика хірургічного втручання є також різною. Бути компетентним в цих усіх факторах є абсолютною необхідністю для правильного планування та безпосереднього лікування повної або часткової відсутності зубів у кожному конкретному з клінічних випадків. Саме таких спеціалістів-імплантологів ви зустрінете у стоматологічній клініці “Авторська стоматологія” в Ужгороді.

  Покази та протипокази до зубної іплантації визначаються на підставі обстеження та загальномедичного анамнезу. Важливим є психоемоційний стан пацієнта, а також його стоматологічний статус.

  Наші лікарі-стоматологи вищої категорії мають індивідуальний підхід до кожного пацієнта та доступно пояснять усю інформацію щодо стану здоров’я ротової порожнини та щодо визначення методу лікування.

  Дентальна імплантація рекомендується у наступних випадках: 

  • Коли дефекти зубного ряду є поодинокими. Тоді проведення зубної імплантації дозволяє уникнути пошкодження сусідніх зубів. Тобто, не буде потреби препарувати ті зуби, котрі є розташованими безпосередньо біля дефекту. 
  • Включений дефект зубного ряду. У цьому випадку за допомогою методу імплантації є можливість уникнути препарування та пошкодження зубів і знімного протезування. 
  • Кінцеві дефекти зубних рядів. При такому виді дефекту дентальна імплантація дозволяє здійснювати протезування незнімного типу. 
  • Повна відсутність зубів. В такому випадку можливо забезпечити надійнішу фіксацію повних протезів знімного типу. А також можна провести незнімне протезування зубів за допомогою імплантації. 

  Увага, дентальна імплантація, як і будь-яка інша планова операція, включає ряд захворювань, при яких вона є протипоказана. 

   

  Критерії для рекомендації імплантації зуба: оцінка стоматолога

  До того як порекомендувати вам імпланти зубів в нашій стоматологічній клініці в Ужгороді, лікар стоматолог ретельно оцінює індивідувльну клінічну картину. Певні параметри дозволяють нашим лікарям стоматологам знайти індивідуалізований підхід до кожного пацієнта, забезпечуючи оптимальні результати та безпеку процедури імплантації зуба.

  Оцінка стану пацієнта включає наступні аспекти:

  • Присутність різноманітних запальних процесів: Лікар докладно перевіряє наявність будь-яких запальних процесів в області розглядуваного зуба, оскільки вони можуть вплинути на успішність імплантації та подальше зцілення.
  • Наявність на зубі тріщин: Імплантація зуба може бути недоречною, якщо на природному зубі виявлені тріщини або інші дефекти, які можуть загрожувати стабільності та якості імплантування.
  • Щільність зуба: Оцінка щільності зуба допомагає визначити його загальний стан та здатність підтримувати імплантат. При низькій щільності може бути необхідна додаткова обробка перед імплантацією.
  • Стан ясен: Лікар оцінює стан ясен навколо місця імплантації, оскільки здорові ясен відіграють ключову роль у успішності процедури і подальшому зціленні.
  • Кількість кісткової тканини: Аналіз кількості кісткової тканини в області майбутньої імплантації допомагає визначити можливості та обмеження процедури, а також вибрати оптимальний підход до лікування.

  У вас є запитання – не вагайтеся, запишіться на консультацію імплантолога в Ужгороді по телефону.

  Коли варто відмовитися від імплантації зубів?

  Вагаєтесь – варто звернутися до спеціалістів

  Прийняття рішення про використання зубних імплантів є важливою та відповідальною задачею, оскільки існують ряд абсолютних протипоказів, які потребують обов’язкового врахування. “Авторська стоматологія”  пропонує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, зокрема, з урахуванням протипоказів до імплантації зубів.

  Отже, абсолютними протипоказами імплантації зубів є: 

  • Порушення гемостазу та коагуляції: Це може призвести до непередбачуваних кровотеч та ускладнень під час операції, що можуть загрожувати як самому пацієнту, так і успішному зціленню після процедури імплантації.
  • Хронічні захворювання, які є на стадії декомпенсації: В присутності не контрольованих хронічних захворювань, імплантація зубів може бути небезпечною, оскільки вона може призвести до загострення стану і погіршення загального здоров’я пацієнта.
  • Психічні захворювання: Психічні проблеми можуть вплинути на успіх процедури та здатність пацієнта дотримуватися післяопераційних інструкцій, що може вплинути на результати та загоєння імплантів.
  • Онкологічні захворювання: В присутності онкологічних захворювань імплантація зубів може бути небезпечною через можливість впливу процедури на стан пухлини та загальне здоров’я пацієнта.
  • Туберкульоз: Стан імунної системи при туберкульозі може бути ослаблений, що робить ризик імплантації зубів більш великим через можливість інфікування пацієнта.
  • Алергія на анестетик: Алергічна реакція на анестетик може призвести до серйозних ускладнень під час процедури імплантації та потреби в екстренному медичному втручанні.
  • ВІЛ та будь-які інші серопозитивні інфекції: В присутності імунодефіциту та інших інфекційних захворювань, імплантація зубів може бути небезпечною через знижену здатність організму боротися зі збрехною інфекцією та великий ризик інфікування.
  • Незадовільна гігієна ротової порожнини: Недостатня гігієна може призвести до інфекцій та ускладнень після процедури імплантації, що може вплинути на загоєння та тривалість експлуатації імплантів.

  Узагальнюючи, зубні імпланти стають лідерами вибору для багатьох пацієнтів. І це завдяки безлічі переваг у порівнянні з іншими методами лікування зубів. Їх натуральний вигляд, довговічність та функціональність роблять їх неперевершеним рішенням для відновлення усмішки та загального здоров’я ротової порожнини. 

  Наша команда спеціалістів стоматологічної клініки в Ужгороді надає фахову комплексну консультацію. І разом із вами знаходить оптимальне рішення щодо лікування ваших зубів. 

   

  Наші послуги
  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Консультація стоматолога в Ужгороді

  лікування коренів зуба

  Лікування кореневих каналів

  протезування зубів Авторська стоматологія Ужгород

  Протезування зубів

  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Чистка зубів

  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Ортодонтія

  Лікування карієсу

  Імплантологія

  відбілювання зубів стоматологія Ужгород

  Відбілювання зубів

  Лікування карієсу

  Пломбування зубів

  Лікування карієсу

  Лікування під мікроскопом