Сучасна стоматологічна клініка в Ужгороді|Всі види стоматологічних послуг|м.Ужгород вулиця Швабська 67|ПН-ПТ: 09:00-19:00 СБ - НД: вихідні|Лікування кореневих каналів під мікроскопом

СТРАХ ВІДВІДУВАННЯ СТОМАТОЛОГА – ЯК З ЦИМ БОРОТИСЯ?

Люди, які не відчувають страху перед стоматологами, — справжні везунчики. Тепер у центрі нашої уваги — протилежно інша категорія пацієнтів. Саме тих, котрі бояться лікарів-стоматологів настільки сильно, що ніяк не можуть змусити себе розпочати лікування зубів. Для деяких людей це не просто проблема, а справжня трагедія: зуби болять, ситуація в ротовій порожнині щодня погіршується, людина усвідомлює, що в недалекому майбутньому може втратити усі свої зуби, але  сил взяти себе в руки і відвідати до стоматолога не вистачає. Як же бути в такій ситуації? Як не боятися стоматолога? Як наважитись піти на прийом?

Варто знайти лікаря, котрий має досвід роботи з пацієнтами, які мають страх відвідування дантиста, і зможе зрозуміти Вас та знатиме, як діяти.

▪ Коли такий лікар-стоматолог знайшовся, прийдіть до його/її кабінету, познайомтеся та огляньте приміщення. Розкажіть лікареві про ваші страхи та ймовірні причини, що їх викликають. 

▪ Візит до стоматолога у ранні години позбавить від гнітючого очікування та надмірного стресу, який викликають години чекання лікувальних маніпуляцій.

▪ Корисно буде запросити із собою близьку вам людину, яка буде поруч за потреби і підтримає безпосередньо під час візиту.

▪ Часто допомагає пояснення лікаря, що саме він планує робити та скільки часу це займе. Для відчуття впевненості та контролю за ситуацією, погодьте зі стоматологом умовний знак, який сигналізуватиме, що вам потрібно зробити перерву – наприклад, який-небудь жест рукою.

▪ Слід порадитись із лікарем щодо детального плану ліування. За можливості варто розпочати лікування з менш інвазивних процедур. По мірі встановлення зв’язку з лікарем та довіри до нього вже легше переходити до роботи із більш складними проблемами.

▪ Можна слухати свою улюблену музику у навушниках – це теж може вас розслабити та відволікти.

Страх відвідування стоматолога також може бути пов’язаним із великими затратами, які можуть виникнути у ході лікування. Обов’язково поясніть лікареві, який буде вас лікувати, можливості Ваших фінансів. Лікар неодмінно зрозуміє Вас і почне роботу саме з тими зубами, які в першу чергу вимагають уваги. Завжди можна розбити планове лікування зубів на етапи, та лікувати їх впродовж року на протязі декількох місяців. Тут головне – почати. Ми впевнені, що коли з’являється мета вилікувати свої зуби, то обов’язково знаходяться і можливості для цього. Адже те, що Ви витратите на лікування зубів – стане інвестицією на багато років і не лише у здоров’я ротової порожнини, а в стан Вашого здоров’я та довгих років життя в цілому. Не здорові зубі впливають на серцево-судинний стан, на захворювання нервової системи (навіть є дослідження, що хвороба Альцгеймера пов’язана з поганим станом зубів та ясен!), кишково-шлункового тракту та багато інших проблем нашого організму.

Насправді, дуже багато залежить від вас самих, від вашої уяви. Страх потрібно перемогти, його можливо відкинути і налаштувати себе на те, що лікування пройде вдало і все буде добре! Песимізм призводить до хвороб, оптимістичний же настрій – це здоров’я. Давайте берегти його!

[et_pb_posts_carousel_agsdcm category_id=”6,0″ _builder_version=”4.7.1″ _module_preset=”default”][/et_pb_posts_carousel_agsdcm]
Наші послуги
відбілювання зубів стоматологія Ужгород

Консультація стоматолога в Ужгороді

лікування коренів зуба

Лікування кореневих каналів

протезування зубів Авторська стоматологія Ужгород

Протезування зубів

відбілювання зубів стоматологія Ужгород

Чистка зубів

відбілювання зубів стоматологія Ужгород

Ортодонтія

Лікування карієсу

Імплантологія

відбілювання зубів стоматологія Ужгород

Відбілювання зубів

Лікування карієсу

Пломбування зубів

Лікування карієсу

Лікування під мікроскопом