Сучасна стоматологічна клініка в Ужгороді|Всі види стоматологічних послуг|м.Ужгород вулиця Швабська 67|ПН-ПТ: 09:00-19:00 СБ - НД: вихідні|Лікування кореневих каналів під мікроскопом

Чи любите Ви посміхатися? Ми – так! А ще більше нам подобається, коли усміхаєтесь Ви!

Чи доводилось Вам задумуватись над тим, що профілактика зубного карієсу є важливішою, ніж може здатись? Цікаво, що лише 2% населення Землі навіть не знає, як виглядає лікар-стоматолог та запросто хизується  бездоганною посмішкою.

Карієс означає «гниття», якщо перекласти з латинської. І це позначення дуже добре описує те, що відбувається з зубами при цьому захворюванні. Головною «підступністю» карієсу є завжди непомітний його початок, який поступово призводить до руйнування твердих тканин зуба і появи порожнини. Серед багатьох  причин появи карієсу найпоширенішою є зубний наліт – він змінює кислотно-лужне середовище на поверхні зуба. Є доведеним,що після з’їденої цукерки чи шматочка шоколаду рівень рН на емалі падає з 6 до 4 вже за кілька хвилин, а це дає карієсогенним бактеріям розмножуватись дуже стрімко. Ось чому важливим є:

1) регулярне чищення зубів з використанням лікувально-профілактичних паст та спеціальних ополіскувачів;

2) режим харчування (чергувати прийоми їжі з чищенням зубів або використовувати ополіскувач);

3) «правильне» меню із вмістом продуктів, які зміцнюють зубну емаль;

Досвід наших професіоналів показує, що ці засоби не здатні на 100% гарантувати надійний захист зубів від карієсу,тому, наші лікарі наполегливо радять: обов‘язково відвідуйте стоматолога двічі на рік.

Таким чином ви  попередите:

1) численні захворювання;

2) неприємні больові відчуття, спричинені карієсом;

3) великі витрати Ваших коштів на складне лікування.

Наша команда лікарів-стоматологів забезпечить:

– вчасну та якісну профілактику зубних захворювань;

– безболісні процедури із застосуванням високоякісного сучасного обладнання;

– індивідуальний підхід до кожного пацієнта.